Kategória

Építési szabályzat

IVS

HURO SPORTTOURISM

Szentes Város Sportturisztikai Projektje: HURO 1101/172/2.1.3



Sportegyesületek

Sportegyesület neve Elnök neve Szakosztályok neve
Szentesi Vízilabda Klub Bujdosó Tamás vízilabda
Szentes Városi Úszóclub Paulovics Tamás úszás
Szilver TSE. Szatmári-Nagy Szilvia táncsport
HIKO HONKYOKUSHIN ALAPÍTVÁNY Brezovai Sándor kyokushin karate
Szentesi Kinizsi Szabadidő és TE. Szabó Zoltán Ferenc labdarugó, asztaltenisz, természetjáró
Szentesi Vasutas SC. Barna Viktor vívó, természetjáró, szabadidős
Szentesi Tenisz Klub Baranyi Imre  tenisz
Szentesi Spartacus Szabadidős Sportegyesület Barát László szabadidős, tájékozódási túraversenyzés
Szentesi Pollák DSE. Kalydy Zoltán cselgáncs
Petőfi Dzsúdó Közhasznú Sportegyesület Tóth Béla cselgáncs
Szentesi Kosárlabda Klub Marossy Gyula kosárlabda
MAXIMUS Atlétikai Utánpótlás Nevelő Sportegyesület Benkő István atlétika
St. Jupát SE. Valkai Zsolt triatlon, duatlon, quadriatlon, kajak-kenu, vízitúra,
kerékpár
Árpád Szabadidős Sportklub Krausz Jánosné légfegyveres lövész, íjász, természetjáró
Szentesi Vasutas Tekézők Egyesülete Szabó László teke
Szentesi Tekézők Sportegyesülete Dömsödi Ferenc teke
Szent László Lovas Sport Klub Babinszky Zsuzsa díjlovaglás, díjugratás, szabadidős lovaglás
Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club Szabó Imre szenior úszás
HSZATÁK Gyermek Futball Club Halász-Szabó Antal labdarugó
Honvéd Rákóczi SE. Szabó István labdarugó, tömegsport, airsoft, horgász, túramotoros, triatlon, párevezős, íjász
Szentesi Öregfiúk Vízilabda SE. Csendes Tamás szenior vízilabda
IC Ranch Westernlovas Egyesület – Szentes Istenes Csilla western lovaglás, fogatsport
Szentesi Repülőklub vitorlázó repülő, modellező, sárkányrepülő
Gerecz Elemér Sporthorgász Egyesület Kalamusz Endre szabadidős és versenyhorgászat
FOUR DIAMOND SE Szakál Sándor triatlon
Szentesi Lábtenisz Szabadidős SK. Ferenczi Zoltán

 

lábtenisz
Szentesi Farkasok Utánpótlás SE. Janiga László természetjáró
ÉLETJEL Kulturális és Sportegyesület Rakk László falmászás
Szentesi Párducok Utánpótlásnevelő Sportiskola Egyesület Czesznak György kézilabda

 

Jó úton – Lóháton Alapítvány Kézsmárkiné Piti Irén terápiás lovaglás
Szentes és Környéke Modellező Egyesület Szabó László modellezés
Szentesi Sportkedvelők Szabadidős és Sportegyesület Bertók Róbert ökölvívás, lábtenisz

 

Szentesi Sakk Sportegyesület Kozák János sakk

 

Dr. Papp László Birkózó Egyesület Dr. Kiss-Tóth Tihamér birkózás
FLIKK Készség és Mozgásfejlesztő Közhasznú Sportegyesület (szertorna) Oroszi Szilvia szertorna

 

Szentesi Farkasok Kézilabda Club Oroszné Tihanyi Márta kézilabda
Kebtanoda Kutya Sport Egyesület (KEKSE) Sipos Tibor János kutyasport
Szentesi Kiss Bálint Kötélugró Sportegyesület Vassné Bögöthy Mónika kötélugró
91’-esek Rögbi Klub Farkas Zsolt rögbi
Szentesi Fogathajtó Egyesület Kovács János fogathajtó
Jövőnkért Tánc-Sport Egyesület Bagi Ferenc tánc

Diáksport egyesületek, -körök

  1. Deák DSE. – Vidovics Zoltán elnök
  2. Klauzál DSE – Tariné Lantos Piroska elnök
  3. Koszta DSK. – Szabóné Borbás Edit elnök
  4. Kossuth DSE. – Karikó-Tóth Tibor elnök
  5. Szent Erzsébet DSE. – Benedek Tibor elnök
  6. Boros DSK. – Csetfalvi Pálma Enikő elnök
  7. Bartha DSK. – Brunner Ferencné elnök
  8. HMG DSK. – Torday Árpád elnök
  9. Zsoldos DSK. – Csíziné Magyar Ildikó elnök
  10. Pollák A. DSK. – Mácsai László elnök
  11. Koszta Diákokért Alapítvány
  12. Damo Kulturális és Diák-sportegyesület
Acrocap SZKSE