Kategória

Építési szabályzat

IVS

HURO SPORTTOURISM

Szentes Város Sportturisztikai Projektje: HURO 1101/172/2.1.3



Sportegyesületek

Sportegyesület neve Elnök neve Szakosztályok neve
Acrocap SZKSE ifj. Dömsödi Ferenc capoeira
torna akrobatika
Árpád Szabadidős Sportklub Szentes Léhi Gábor természetjárás
testépítés
íjászat, fúvócső
kispályás labdarúgás
tánc és mozgásművészet
légfegyveres lövész
női kézilabda
Dr. Papp László Birkózó Sportegyesület Dr. Kiss-Tóth Tihamér Birkózás
Életjel KKSE Rakk László falmászás
Four Diamond SE Szakál Sándor triatlon
quadriatlon
Gerecz Elemér Sporthorgász Egyesület Kalamusz Endre szabadidős és verseny horgászat
Honvéd Rákóczi SE Lőrincz Gábor tömegsport
triatlon
labdarúgás
íjászat, fúvócső
airsoft
horgász
Szentesi Junior FC Halász Szabó Antal utánpótlás labdarúgás
IC Ranch Westernlovas Egyesület Istenes Csilla western lovaglás
fogatsport
Jó úton – Lóháton Alapítvány Kézsmárkiné Piti Irén lovaglás
Kelet Lányai Hastánc Egyesület Gyovai Sándorné hastánc
Kontavill Szabadidősport Egyesület Bakó Zoltán tömegsport
szabadidős
LEGRAND Szabadidős Sport Egyesület Bakó Zoltán tömegsport
Maximus KSE Benkő István atlétika
Oyama Dojo SE /HIKO Honkyokushin Alapítvány Brezovai Sándor karate
Petőfi Dzsudo SE Tóth Béla judo
St. Jupát SE Valkai Zsolt duatlon
triatlon
quadriatlon
kajak-kenu
vízitúra
kerékpár
Szent László Lovas SK Babinszky Zsuzsanna díjlovaglás
díjugratás
szabadidős lovaglás
Szentes és Környéke Modellező Egyesület Szabó László modellezés
Szentes Városi Úszóclub Holman István úszás
Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club Szabó Imre senior úszás
Szentesi Extrém Sportolók Közhasznú Egyesülete Budai Zsolt Imre extrém sport
MTB
gördeszka
BMX
Szentesi Farkasok Utánpótlás SE Janiga László utánpótlás labdarúgás
Szentesi Futsal SC Tóth Antal női futsal
Szentesi Kinizsi SZITE Garai-Szabó Imre nagypályás férfi labdarúgás
asztaltenisz
női kispályás labdarúgás
természetjárás
férfi kézilabda
ökölvívás-kicbox
lovas
Szentesi Kosárlabda Klub Marossy Gyula kosárlabda
Szentesi Lábtenisz Szabadidős SK Ferenczi Zoltán lábtenisz
Szentesi Öregfiúk Vízilabda SE Csendes Tamás senior vízilabda
Szentesi Párducok Utánpótlásnevelő Sportiskola Czesznak György utánpótlás kézilabda
Szentesi Pollák DSE Kalydy Zoltán judo
Szentesi Repülőklub Hári László vitorlázó repülő
modellező
sárkányrepülő
Szentesi Spartacus SE Körtvélyesi László sakk
természetjáró
Szentesi Sakk Sportegyesület Kozák János sakk
Szentesi Tekézők Közhasznú Sportegyesülete Dömsödi Ferenc teke
Szentesi Tenisz Klub Drahota-Szabó József tenisz
Szentesi Vasutas SC Makra Zoltán futsal
vívás
természetjáró
szabadidős
Szentesi Vasutas Tekézők Egyesülete Szabó László teke
Szentesi Vízilabda Klub Molnár Zoltán vízilabda
Szilver TSE Szatmári-Nagy Szilvia társastánc
Zöldág Mozgáskultúra és Sport Egyesület Hankó Györgyné néptánc
asztaltenisz

Diáksport egyesületek, -körök

  1. Deák DSE. – Vidovics Zoltán elnök
  2. Klauzál DSE – Tariné Lantos Piroska elnök
  3. Koszta DSK. – Szabóné Borbás Edit elnök
  4. Kossuth DSE. – Karikó-Tóth Tibor elnök
  5. Szent Erzsébet DSE. – Benedek Tibor elnök
  6. Boros DSK. – Csetfalvi Pálma Enikő elnök
  7. Bartha DSK. – Brunner Ferencné elnök
  8. HMG DSK. – Torday Árpád elnök
  9. Zsoldos DSK. – Csíziné Magyar Ildikó elnök
  10. Pollák A. DSK. – Mácsai László elnök
  11. Koszta Diákokért Alapítvány
  12. Damo Kulturális és Diák-sportegyesület
Acrocap SZKSE